TULEKUL_1

TEATER_1

kino11

TULEKUL_1

Ruumide rent Nõmmel 01

Hobilauljate konkurss

 „KUI SU HING ON NOOR“

 

6. aprill 2024 Von Glehni Teatris

Konkursil osalevad hobilauljad alates 35. eluaastast. Vanusegrupid  moodustab žürii kohapeal.

Kui sa ei ole varem meie konkursil osalenud, saada meiliaadressile laulukonkurss@gmail.com video, kus laulad näiteks ühe salmi mingist laulust (või refrääni) kas klaveri või mõne muu instrumendi saatel.
Samale meiliaadressile ootame kõigilt osaleda soovijatelt kolme esitlusele tuleva laulu autoreid ja pealkirju. Kui vajad abi näiteks klaverisaatja ehk kontsertmeistri osas, saada ka noodid. Kaks laulu laulad sa esimeses voorus, üks neist eestikeelne laul. Kolmas  laul tuleb esitusele teises voorus e finaalis. Laulud võiksid olla  rohkem mažooris kui minooris (st rõõmsamad).
Repertuaari võib valida seinast seina – ooper, operett, muusikal,  rahvalaul, estraadilaul jne.

Vajalik on ka info sinu tutvustamiseks publikule.

Kirjuta mõni sõna  endast – kus töötad või töötasid, kas ja kus oled laulmist õppinud või  laulnud. Ära unusta lisamast nime, kontaktandmeid ja vanust.
Video ja muu teabe ärasaatmise tähtaeg on 1. märts 2024. Kinnituse  osalemise kohta saad 10. märtsiks ning pärast seda saad üle kanda ka
osavõtutasu 30 € arvele EE20 2200 2210 7026 4260 MTÜ KUI SU HING ON  NOOR, märgusõna – laulukonkurss.

Võimendust ja mikrofoni saab kasutada, kuid saal on väike ja kui hääl  kannab, võid otsustada akustilise variandi kasuks. Saali akustikat saab  proovida enne konkursi algust 6. aprillil alates kell 10.00. Siis  loositakse ka osalemisjärjekord. Konkurss algab kell 13.00. Žürii valib igas vanusegrupis esinejate hulgast välja lauljad, kes  laulavad samal päeval toimuvas teises voorus ehk finaalis.

Ootame Sind osalema!

Korraldajad: JAAN SAAR, MARGUS PRANGEL
Täiendav info tel. 50 42 283 Jaan Saar