TULEKUL_1

TEATER_1

kino11

TULEKUL_1

Ruumide rent Nõmmel 01

KONTAKT_1

LASTEKINO

TÄISKASVANUTE KINO

ETENDUSI, KONTSERTE ja FILME SAAD VAADATA VGTv.ee

 

osta

Perefilm "Muumitroll ja sabatäht"

P 28. august kell 12:30

"Muumitroll ja sabatäht" on 1992. samanimelise animatsiooni uuendatud, värskendatud ja tänapäeva toodud versioon, milles on puutumata jäetud kõik see, mis tegi esialgsest filmist tõelise klassika. Film toodi uuesti kinodesse 4K kvaliteedis, mis tähendab, et seda lausa peab nägema võimalikult suurelt ekraanilt. Ühel hommikul on tavaliselt säravas ja päikselises Muumiorus kõik kaetud halli tolmukihiga - jõgi, puud ja maapind, isegi roosipõõsas. Murest murtud Muumitroll saab piisamrotilt teada, et Maakerale läheneb punane komeet, mis hävitab kõik. Muumimamma ja Muumipapa soovitavad Muumitrollil ja Snifil asuda teele observatooriumisse, et tähetarkadelt oma küsimustele vastused saada. Üksildastes Mägedes asuva tähetorni poole parvetades teevad Muumitroll ja Sniff läbi mitmeid seiklusi, et seejärel naasta Muumiorgu ja varjuda koos pere ja sõpradega kosmosest ähvardava koletu tulekera eest koopasse.

Film põhineb Muumide looja Tove Janssoni samanimelisel 1946. aasta raamatul. Tootjamaa: Soome 2020 Tootjafirma: Cinematic Žanr: seiklusfilm, animatsioon, perefilm Lavastaja: Hiroshi Saitô, Markus Bäckman, Carla Rindell Filmi pikkus: 73 min. Levitaja: Estinfilm Treiler: https://www.youtube.com/watch?v=QXRQSKEkBdU Pilet 5 eurot  

******

 

osta

Prantsuse komöödia "Mu kullakallid lapsed"

P 28. august kell 15:00

Chantal ja Christian naudivad rahulikku pensionipõlve. Nende ammu kodust lahkunud lapsed Sandrine ja Stéphane ei suhtle vanematega eriti ning perekondlikke kohtumisi jääb samuti aina vähemaks. Kui lapsed teatavad, et nad ei tule jõuluks koju, on see vanematele viimne piisk karikasse ja nad otsustavad midagi välja mõelda, et lapsed neist taas hoolima hakkaksid ja neile külla tuleksid. Nad luiskavad lastele, et said lotoga peavõidu ja lapsed tõttavadki viivitamatult kohale. Kuidas aga lotovõitu tõestada ja lapsed seda päriselt uskuma panna? Vale läheb kalliks maksma ja toob kaasa pööraseid seiklusi ning ootamatuid keerdkäike.

Tootjamaa: Prantsuse 2021 Režissöör: Alexandra Leclère Osades: Josiane Balasko, Didier Bourdon, Marilou Berry Filmi pikkus: 95 min. Filmi levitaja: Estinfilm Pilet 5 eurot  

******

 

osta

Prantsuse tragikomöödia "Mõnele meeldib toorelt"

P 28. august kell 18:00

Sophie ja Vincent on oma pereäri - lihakarni pidanud üle 10 aasta. Kõrge konkurentsi tõttu on nende väikeettevõte pankroti äärel ja abielugi näitab lagunemise märke. Kõik näib olevat lootusetu kuni päevani, kui Vincent tapab kogemata vegan-aktivisti, kes mõni päev varem nende poes vandaalitses. Vincent on hirmul ning ainus lahendus, mille ta suudab välja mõelda, on surnukehast vabanemine. Ta muudab selle singiks, mille tema naine kogemata maha müüb. Elu teeb hämmastava pöörde, kui ühtäkki on pood kliente täis ja kõik nõuavad “erakordset sinki”. Näib, et Sophie on uuesti armumas Vincenti. Kui kaugele nad lähevad, et oma äri ja abielu päästa? Mõte kõike otsast alustada võib olla väga ahvatlev väljavaade!

Tootjamaa: Prantsuse 2021 Tootjafirma: Cinefrance Studios Režissöör: Fabrice Eboué Osades: Fabrice Eboué, Marina Fois, Nicolas Lumbreras, Victor Meutelet Filmi pikkus: 87 min. Filmi levitaja: Estinfilm Alla 12-aastastele keelatud! Pilet 5 eurot.  

******

 

VAATA KA ESTINFILM.EE JA MENUFILMID.EE

KOPi toetusega soetasime kinoekraani, et taastada Nõmme kogukonna jaoks kino