TULEKUL_1

TEATER_1

kino11

TULEKUL_1

Ruumide rent Nõmmel 01

KONTAKT_1

Küsisime klientidelt...

1. Kuidas jäid rahule ürituskorraldusega Von Glehni Teatris?
2. Millised olid positiivsed kogemused seoses Sinu üritusega meie teatris?
3. Kuidas jäid Sinu sõbrad/külalised sündmuse korraldusega rahule?
4. Kas soovitaksid teistele sõpradele ja tuttavatele ürituskorraldust Von Glehni Teatris?
5. Muud soovitused/mõtted

 

Otsisime oma ürituse jaoks paika, mis oleks ühtlasi nii teatri kui ka kreatiivsele mõtlemisele suunava hõnguga. Von Glehni teater täitis mõlemat kriteeriumi. Tegu on väga hubase, omanäolise ja loomingulisust soosiva õhkkonnaga, mis oli väga oluliseks lisandiks meie üritusele. Von Glehni pere oli väga vastutulelik ja abivalmis ka meie kõige omapärasemate soovide ja küsimuste korral. Saime kenasti läbiräägitud kõik ürituse detailid ja ürituse päeval pidasid meie kokkulepped paika. Saime kokkuvõttes peetud mõnusa ürituse ja jäime koostööga väga rahule.

Stanislav Voronovski - Euronicsi koolitusjuht

 

1. Jäin igati rahule … meeldiv ja avatud pererahvas, kes abistas kõiges ja oli olemas!
2. Eriline atmosfäär ja võrratu vibe! Omanäolised ruumid annavad üritusele ülipalju juurde, loovad meeleolu, on eelduseks, et ’käima läheks’!
3. Väidetavalt kõikidele väga meeldis, ei ole kuulnud vastupidiseid väiteid või kommentaare (ehk et ma ei ole ainus, kellele väga meeldis J)!
4. Kindlasti! Ja mitte ainult peoõhtuks vaid ka kliendiürituseks, motivatsioonipäevaks, vm. ettevõtte siseürituseks.
5. Lisaks teatrietendustele võiksite aeg-ajalt pakkuda ka kergemat kvaliteetset meelelahutust soliidsele vanemaealisele maksejõulisele publikule(nagu meie seltskond).

Anu Ritson

 

1. Jäime ürituse ja kohaga väga rahule.
2. Meeldiv ja vastutulelik personal, väga mõnus atmosfäär, taskukohane hind.
3. Positiivne tagasiside koha kohta, tuli väga paljudelt külalistelt.
4. Jah, soovitaksin kindlasti.

Erlend Arras

 

1. Jäin väga rahule. Koostöö toimis väga hästi. Koha omanikud olid sõbralikud, mõtlesid kaasa, andsid omapoolseid soovitusi ja sisendeid.
2. Kohal on oma nostalgiline hõng. Erinevate ruumide kasutamine, inimesed ei olnud üksteises kinni, piisavalt tantsuruumi ja sama palju istumiskohti. Keskkond romantiliselt hubane.
3. Külalised jäid väga rahule. Oli liikumisruumi, istumiskohti, tantsuruumi. Sai omavahel vabalt suhelda ja ringi liikuda.
4. Kindlasti julgen soovitada.
5. Soovin teile edu ja palju külalisi, kelle hinges on peale üritust sama soe tunne kui minul täna. Nagu on öelnud Karl Lagerfeld: „Mulle meeldib kõige rohkem teha seda, mida ma pole varem teinud.“

Irena Bartels

 

1. Jäin väga rahule et valisin just Von Glehni Teatri.Väga meeldis et oli väga palju vabadust, nii ruumi dekoreerimises kui ka kellaajaline paindlikkus andis aega piisavalt et jõuaks ettevalmistusi teha, pidu pidada ja ka koristada.
2. Terve meeskond oli ääretult abivalmis ja aldis kaasa mõtlema. Lisaks ruumile sain täieliku ürituskorralduspaketi lausa juurde 🙂
3. Külalistele väga meeldis selline aktiivne koosviibimine ja eraldi toodi just välja ka peoruumi hubasus.
4. Julgen kindlasti soovitada kõikidele sõpradele ja tuttavatele, kes soovivad teha oma tähtsast sündmusest meeldejääva ja toreda ürituse, mida külalised saavad veel pikka aega ,magus naeratus näol , meenutada  🙂
5. Ei oskagi eriti midagi soovitada kuna kõik toimis suurepäraselt. Võibolla siis ainult seda et koristamine võtab ikka meeletult aega, õnneks olid mul sõbrad abiks. Võite mõelda sellele et pakkuda rentnikule välja ka koristusteenus lisa tasu eest, usun et võib olla huvilisi. -> võib-olla selle osa jätame välja ja kasutame enda teadmistes lihtsalt 🙂 Suur tänu veelkord! Ja jõudu, jaksu teie tegemistele!!!

Katre Ojamäe

 

1. Perekonna tuttava kaudu saime kontakti ning sealt edasi läks asi väga kiirelt ja libedalt! Soovisime c.a 30-40 inimesele juubelipeoks paika, kus tantsida, projektoriga filmi seinale näidata, oma muusikalisti mängida ning kus ka pillimees saaks üles astuda- kõik soovitu viisime ellu ja teatri inimesed abistasid iga sammuga ja olid sõbralikud ning vastutulelikud. Paigaldasime oma kaunistused ning tõime kohale omad söögid ja joogid, kõigega oli korraldustiim arvestanud ja laudu-toole oli piisavalt.
2. Ruumi oli palju- sai tantsu keerutada lava ees ja pillimees sai ka ringi käia ning lugusid mängida. Kes soovis sai ka privaatsemas ruumis juttu rääkida ning kostitada end hea paremaga laua ääres.
3. Erandlikult iga piduline jäi rahule ning nautis melu ja seltskonda!
4. Absoluutselt! Teinekordki tuleme tagasi.
5. Kõik oli nii hästi, et ei tulegi midagi pähe!Ja jõudu, jaksu teie tegemistele!!!

Anneli Aru


Galerii piltide autor Erlend Arras